X


Ar-Ge Danışmanlık Hizmetleri

*Ar-Ge şirketi olan Nanosens A.Ş., Ar-Ge projeleriniz ile ilgili ister iş birliği yaparak ister Ar-Ge’ye yönelik danışmanlık hizmeti vererek çözüm ortağınız olabilmektedir.

*Ar-Ge ekibiyle projelerinizin yazım aşamasında, proje sürecinde ve projenin sonlandırılması aşamalarında her türlü destek ve çözümleriyle sizlere yardımcı olabilmektedir.


Analiz Hizmetleri

*Ar-Ge çalışmaları için laboratuvar altyapısı arayan araştırmacılar ve firmalara analizler konusunda teorik ve uygulamalı olarak yardımcı olabilmektedir.

*Üniversite-özel sektör işbirliğimiz sayesinde rutin analizlerin yanısıra Ar-Ge kapsamında ihtiyaç duyulan analizleri de gerçekleştirmektedir.


3D modelleme ve baskı hizmetleri

*Nanosens’in sahip olduğu Leapfrog Creatr HS-XL 3D Printer cihazı ile ürün geliştirmeye dair fikirlerinizi ve tasarımlarınızı bir an önce hayata geçirebilmeniz için üstün hizmet sunmaktadır.

*ABS ve PLA filamentlerle bizimle paylaşmış olduğunuz .STL uzantılı çizimlerinizi 300mm/s yüksek hız ve 270 x 270 x 590 mm tabla boyutlarına sahip çift ekstrüderli 3D printerımız ile çıktılarınızı alarak sizler için hayallerinizi gerçeğe dönüştürmüş oluyoruz.


Özel spektroskopik çözümlemeler

*Spektroskopik alanda çalışan kullanıcılar için amaçlarına yönelik Raman, NIR, MIR, FTIR, LIBS cihazlarının tasarımı, geliştirilmesi ve kullanımına yönelik çözümlemeler yapabilmektedir. Bu konularda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

*Nanaosens olarak şirketimiz, bu tür spektroskopik cihazların pazar araştırmasından satın alımına kadar olan süreçte her türlü hizmetlerden faydalanabilmenizi sağlamaktadır.


LIBS

* İhtiyacınız olan optik analitik cihazlar amacınıza göre geliştirilebilir.