X


Nanosens Hakkında

NANOSENS A.Ş. 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Teknokenti bünyesinde kurulmuş bir Ar-Ge firmasıdır. Öz sermayesi ve arge teşvikleri ile faaliyetlerini sürdüren firma gıda ve tarımsal alanında hızlı çözümler geliştirmektedir. Firma merkezi, 2016 yılında Etimesgut’a taşınmış ve Ankara Üniversitesi Teknokent Şubesi faaliyete başlamıştır. Firmanın kendi markasıyla ürettiği ürünler markete sunulmuş olup, yeni ürün tasarımları için TÜBİTAK ve KOSGEB destekli arge projeleri devam etmektedir. Özellikle gıda endüstrisinde yönelik hızlı analiz sistemleri tasarlayan firma, spektroskopi tabanlı yöntemler kullanmaktadır. Bu kapsamda NIR, Raman, LIBS gibi spektroskopik yöntemler konusunda çalışmalar yürütülmekte olup sistem tasarımları için optik aksesuar tasarımları yapılabilmekte ve danışmanlık hizmeti sağlanabilmektedir. Ayrıca Nanosens A.Ş. bilişim ve arge alanında hizmet ve danışmanlık imkanı da sağlamaktadır.

Yapmış olduğu başarılı AR-GE çalışmaları ile sektörde adından söz ettirmiştir. Gıda sektöründe Akıllı Etiket kullanımının Türkiye’nin gündemine girmesini sağlamış ve hatta dünyada öncü bilimsel çalışmalara imza atmıştır.

Türkiye’de ve dünyada, araştırma ve geliştirmeye dayalı, uluslararası kabul görmüş standartlarda, proaktif çözümler üreten, merkezinde insanın olduğu, alanında lider bir teknoloji firması haline gelmektir.

NANOSENS A.Ş. mevcut deneyim ve birikimleri ile özel ve kamu kurumlarının ihtiyaçlarına dinamik ve hızlı çözümler üreten bir yapı oluşturmuştur. Bu çizgide ele aldığı bütün projelerini planlı bir şekilde, benimsediği global vizyon ve kalite politikası çerçevesinde geliştirmeyi misyon olarak kabul etmiştir.

Türkiye’de gıda teknolojileri alanında kullanılabilir ve hedef kitle ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilen ürünler ile sektörde ön sıralarda yer almak; verimli ortaklıklar kurmak; müşteri odaklı yaklaşımımız ile finansal yapımızı güçlendirerek yeni istihdam olanakları sağlamak ve ürünlerimiz ile yurtdışında da adımızı duyurmak.

Kalite Politikamız

Nanosens İleri Teknoloji Enerji Makine Proje Tasarım Danışmanlık olarak Türkiye’de bulunan Ar-Ge kaynakları ve Üniversite – Sanayi işbirliği gücünden faydalanarak, tüm dünyada geçerliliği bulunan başta gıda olmak üzere teknolojinin her alanında yenilikçi, etkili ürünler geliştiriyoruz. Ürünleri geliştirirken hedef kitlelerin görüşlerini kendi görüşlerimizden ayırmadan gereken önemi veriyor ve ürünü kullanacak olan sahiplerine hazır olarak teslim ediyoruz.

Bilimsel Yaklaşım
Nanosens'in yürüttüğü tüm süreçlerde probleme bilimsel yaklaşır. Analiz eder, öngörülüdür. Ürettiği çözümlerden tecrübeler edinir. Çözümleri diğer süreçlere aktarır.
Kullanılabilir Tasarımlar
Nanosens hedef kitlenin ihtiyaçlarını doğru belirler. Onlara en uygun ürünleri geliştirir. Sürecin başından sonuna kadar her adımda hedef kitleyi projenin paydaşı olarak görür ve standartlar ışığında en uygun işleri sunar.
Hep Birlikteyiz
Nanosens ürünlerin tasarım geliştirme ve test süreçlerinde tüm paydaşların birarada olmasını diler. Her fikrin değerli olduğunu bilir. Gereken önemi verir.
Her Yerdeyiz
Nanosens ürünü teslim ettikten sonra da ürünün hep yanındadır. 7 gün 24 saat ulaşılabilen bir destek hizmeti de vermektedir.
Sürdürülemeyen Proje Başarısızdır
Nanosens projenin tamamlanmasından sonra da bildiği tüm imkanları kullanarak proje çıktılarını takip eder. Bilir ki en başta ortaya çıkan fikir ancak bu şekilde başarılı olacaktır.